Muziek & dans overzicht

A Midsummer Night

A Midsummer Night

21 juni 2024Oud-Poelgeest

Muziek en gezelligheid op langste dag.
Openluchttheater oltleiden.nl

Openluchttheater oltleiden.nl

22 juni 202420.00Leidse Hout

K&G 3 met zangeres KDiva Tribou.
Concerten in De Waterlelie

Concerten in De Waterlelie

23 juni 202413.30Leidse Hout

Wekelijks concert in De Leidse Hout.
Koor Happy Voice

Koor Happy Voice

24 juni 202410.00-12.00Haeswijk-flat

Koor Happy Voice oefent maandagochtend.
Line-Dance in Buitenlust

Line-Dance in Buitenlust

26 juni 202419.30De Kratong

Elke woensdag Line-Dance in het buurthuis.
Radius: Dansmiddag iedere woensdag

Radius: Dansmiddag iedere woensdag

26 juni 202414.00-16.30Haeswijk-flat

Dansmiddag voor senioren: a.de.vilder@kpnplanet.nl.
Open Floor iedere donderdag

Open Floor iedere donderdag

27 juni 202419.50-21.30De Paulus

Dansmeditatie Open Floor.
Droge Kaagweek Warmond t/m 30-6

Droge Kaagweek Warmond t/m 30-6

27 juni 2024In de regio

Warmonds traditioneel dorpsfeest.
Biodanzametleonoor.nl

Biodanzametleonoor.nl

27 juni 202413.30-15.15De Paulus

Biodanza door Leonoor op donderdagmiddag.
Gouden Pet straatmuzikanten festival

Gouden Pet straatmuzikanten festival

30 juni 202413.00-20.00In de regio

Laatste zondagmiddag in juni, tijdens de Lakenfeesten.
Koor Happy Voice

Koor Happy Voice

01 juli 202410.00-12.00Haeswijk-flat

Koor Happy Voice oefent maandagochtend.
Radius: Dansmiddag iedere woensdag

Radius: Dansmiddag iedere woensdag

03 juli 202414.00-16.30Haeswijk-flat

Dansmiddag voor senioren: a.de.vilder@kpnplanet.nl.
Line-Dance in Buitenlust

Line-Dance in Buitenlust

03 juli 202419.30De Kratong

Elke woensdag Line-Dance in het buurthuis.
PUUR Festival

PUUR Festival

27 juli 202414.00-23.30Klinkenbergerplas

PUUR Festival aan de Klink.
Chopin Festival 2 t/m 4/8

Chopin Festival 2 t/m 4/8

02 augustus 2024Oud-Poelgeest

Chopin Festival bij het Kasteel.
Openingsconcert Chopin Festival

Openingsconcert Chopin Festival

02 augustus 202420.15Oud-Poelgeest

Kotaro Fukuma Program Souvenirs.

muziek & dans overzicht

21 juni 2024Oud-Poelgeest

A Midsummer Night

Muziek en gezelligheid op langste dag.
22 juni 202420.00Leidse Hout

Openluchttheater oltleiden.nl

K&G 3 met zangeres KDiva Tribou.
23 juni 202413.30Leidse Hout

Concerten in De Waterlelie

Wekelijks concert in De Leidse Hout.
24 juni 202410.00-12.00Haeswijk-flat

Koor Happy Voice

Koor Happy Voice oefent maandagochtend.
26 juni 202419.30De Kratong

Line-Dance in Buitenlust

Elke woensdag Line-Dance in het buurthuis.
26 juni 202414.00-16.30Haeswijk-flat

Radius: Dansmiddag iedere woensdag

Dansmiddag voor senioren: a.de.vilder@kpnplanet.nl.
27 juni 202419.50-21.30De Paulus

Open Floor iedere donderdag

Dansmeditatie Open Floor.
27 juni 2024In de regio

Droge Kaagweek Warmond t/m 30-6

Warmonds traditioneel dorpsfeest.
27 juni 202413.30-15.15De Paulus

Biodanzametleonoor.nl

Biodanza door Leonoor op donderdagmiddag.
30 juni 202413.00-20.00In de regio

Gouden Pet straatmuzikanten festival

Laatste zondagmiddag in juni, tijdens de Lakenfeesten.
01 juli 202410.00-12.00Haeswijk-flat

Koor Happy Voice

Koor Happy Voice oefent maandagochtend.
03 juli 202414.00-16.30Haeswijk-flat

Radius: Dansmiddag iedere woensdag

Dansmiddag voor senioren: a.de.vilder@kpnplanet.nl.
03 juli 202419.30De Kratong

Line-Dance in Buitenlust

Elke woensdag Line-Dance in het buurthuis.
27 juli 202414.00-23.30Klinkenbergerplas

PUUR Festival

PUUR Festival aan de Klink.
02 augustus 2024Oud-Poelgeest

Chopin Festival 2 t/m 4/8

Chopin Festival bij het Kasteel.
02 augustus 202420.15Oud-Poelgeest

Openingsconcert Chopin Festival

Kotaro Fukuma Program Souvenirs.